banery

Banery - Kalisz, Konin, Turek, OstrówBanery swoją popularność zawdzięczają niskiej cenie oraz łatwości montażu co pozwala szybko dotrzeć z reklamą do odbiorcy. Duża ilość podobnych nośników sprawia jednak, że bardzo ważnym staje się aby banery wyróżniały się z tłumu i skutecznie przyciągały uwagę.

Agencja reklamowa Ruckon tworzy banery reklamowe o dowolnych wymiarach, stosując różnorodne materiały (frontlit, mesh, blockout)
i technologie (banery dwustronne i odblaskowe). Banery tworzone przez agencję reklamową Ruckon sprawią, że zostaniesz zauważony.

 

rollupy

Rollupy - Kalisz, Konin, Turek, OstrówRollupy (stojaki reklamowe) to idealna metoda prezentacji oferty lub marki Twojej firmy. Świetnie sprawdzają się jako wyposażenie stoisk targowych, obiektów handlowych i podczas akcji promocyjnych.

Agencja reklamowa Ruckon dostarcza zarówno ekonomiczne rollupy (sprawdzające się w akcjach krótkoterminowych) jak i stojaki luksusowe wykorzystywane jako reklama produktów i usług ekskluzywnych.

Zaletą naszych produktów jest przede wszystkim lekka aluminiowa konstrukcja, umożliwiająca łatwy transport oraz szybki montaż.

Rollupy oferowane przez agencję reklamową Ruckon to gwarancja skutecznej i efektownej promocji zawsze tam gdzie tego potrzebujesz.

 

stoiska targowe

Stoiska targowe - Kalisz, Konin, Turek, Ostrów


Stoiska targowe powinny odpowiadać wizji Klienta, jednak priorytetem jest zachowanie standardów marketingowych. Tylko wtedy stoisko ma szansę wywołać pożadany efekt stając się przyciągającą uwagę
i godną zapamiętania wizytówką Twojej organizacji, firmy lub produktu.

Agencja reklamowa Ruckon tworzy i dostarcza zarówno rozbudowane stoiska targowe jak i mobilne, gotowe do użycia w ciągu kilku minut systemy wystawiennicze (ścianki popup, banery, rollupy, lady, stojaki). Dzięki temu agencja Ruckon może zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, niezależnie od wielkości firmy czy rodzaju akcji promocyjnej.