Reklama prasowa

Reklama prasowa narodziła się właściwie jednocześniez pojawieniem się prasy codziennej. Co więcej, to właśnie reklama pozwoliła na upowszechnienie dostępu do informacji dzięki temu, że koszty produkcji były pokrywane z wpływów z ogłoszeń. Prowadziło to do obniżki cen, wzrostu liczby odbiorców i liczby reklam. W dzisiejszych czasach większa ilość źródeł informacji sprawia, że reklama prasowa jest mniej efektywna niż kiedyś jednak w niektórych branżach cały czas może przynosić wymierne korzyści. Wszystko zależy od produktu, grupy docelowej, a przede wszystkim od właściwego przygotowania treści i wyglądu reklamy.

 

Web designer czy web developer?

Większość klientów zainteresowanych własną stroną internetową nie zna pojęć web designer i web developer, a jeśli nawet jest inaczej to bardzo często nie dostrzegają różnicy między nimi związanej z ich podejściem do pracy, a przede wszystkim umiejętnościami. Różnicy bardzo istotnej, ponieważ mającej realny wpływ na ostateczną formę, możliwości oraz funkcjonalność strony www.

 

Elastyczne strony internetowe

Projektowanie stron internetowych miało podczas swojego rozwoju kilka ważnych wydarzeń takich jak np. pojawienie się stylów CSS. Twórców stron od wielu lat trapił jednak nierozwiązany problem dopasowania projektu do wymagań różnych urządzeń. Użytkownicy korzystają dziś z internetu za pomocą nie tylko komputera stacjonarnego, ale też laptopa, tabletu, telefonu czy nawet lodówki. Jak stworzyć stronę, która będzie atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna dla wszystkich?

 

Casting na klienta agencji reklamowej

Każdy wie czym jest reklama i każdy wie czym zajmuje się agencja reklamowa. Czy tak jest w istocie? Zadaniem agencji jest osiągnięcie zakładanych przez Twoją firmę celów biznesowych poprzez prezentację produktów lub usług w jak najbardziej korzystnym świetle. Istotne jest ponadto aby wszystkie działania reklamowe tworzyły logiczną i skuteczną całość oraz były dopasowane do Twoich możliwości finansowych. Brzmi prosto prawda? Niestety rzeczywistość jest inna.

 

Sprzedażowe strony internetowe

Strony internetowe typu e-commerce mają swój unikalny charakter, który sprowadza się do jednej prostej rzeczy, jednego prostego zadania – sprawienia aby klient dokonał zakupu online. W tym artykule postaramy się spojrzeć na niektóre z najważniejszych aspektów projektowania stron internetowych e-commerce.

 

Szukasz odpowiedniej drukarni?

Konkurencja na rynku drukarni jest bardzo duża tak więc wybór odpowiedniej nie jest łatwą sprawą. Najważniejszą kwestią dla większości klientów jest koszt wydruku. Różnice cenowe w ofertach różnych drukarni na np. ulotki czy wizytówki bywają naprawdę duże co jednak rzadko związane jest z różnicą jakościową, a raczej wynika z chęci większego zysku albo ograniczeniach technicznych, które zwiększają wyraźnie koszt produkcji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 3