strony internetowe

Strony internetowe - Kalisz, Konin, Turek, OstrówNajważniejszym etapem tworzenia strony internetowej jest projektowanie. Estetyczny wygląd, dobrze opracowany układ nawigacji oraz odpowiednio dobrane i umiejscowione informacje sprawią, że strona www będzie odpowiadać zarówno potrzebom jej właściciela jak i użytkowników.

Warto więc powierzyć to zadanie doświadczonym partnerom takim jak agencja reklamowa Ruckon, którzy bazując na statystykach, odpowiednich standardach i przede wszystkim biorąc pod uwagę profil Twojego biznesu lub organizacji sprawią, że witryna www będzie nie tylko wizytówką, ale pomoże przyciągnąć klientów, a zatem przyniesie konkretne i wymierne zyski.

Więcej profesjonalizmu podczas tworzenia strony www to więcej odwiedzin, więcej zapytań, więcej klientów. To więcej realnych zysków dla Twojej firmy.

 

pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony www - Kalisz, Konin, Turek, OstrówPozycjonowanie to szereg działań, które mogą sprawić, że strona www będzie łatwiejsza do znalezienia w wyszukiwarce (np. Google™). Pozycjonowanie rozpocząć należy od odpowiedniego przygotowania strony internetowej jednak równie istotna jest odpowiednia liczba dobrych jakościowo odnośników prowadzących do Twojej strony.

Pozycjonowanie oferowane przez agencję reklamową Ruckon może pomóc Twojej stronie znaleźć się w wynikach wyszukiwania wyżej niż konkurenci co umożliwi dotarcie do większej liczby klientów, zwiększy liczbę odwiedzin strony internetowej, a w konsekwencji liczbę zapytań
i zamówień. Pozycjonowanie może zwiększyć Twoje zyski.

 

social media marketing

Social marketing - Kalisz, Konin, Turek, OstrówSerwisy społecznościowe doprowadziły do zmian społecznych, kulturowych i gospodarczych, których nie wolno lekceważyć,
a social marketing (marketing w serwisach społecznościowych) sprawił, że tradycyjne metody promocji w Internecie się skończyły.

Agencja reklamowa Ruckon poprzez działania social marketing pomoże wypromować Twoją markę, zwiększyć rozpoznawalność 
i uzyskać wpływ na odbiorcę dzięki bezpośredniej interakcji.
Czy wykorzystasz możliwości jakie daje social media marketing?

 

reklama google adwords

Reklama Google AdWords™ - Kalisz, Ostrów, KoninReklama w programie Google AdWords™ to doskonała metoda dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów dokładnie wtedy, kiedy szukują oni oferowanego przez Twoją firmę produktu czy usługi.

Podstawową zaletą tego typu reklamy jest bardzo duża efektywność ponieważ płacisz nie za jej wyświetlenia, a za kliknięcia, a więc realne wejścia na Twoją stronę internetową przez odbiorców, którzy wpiszą w wyszukiwarce określone zapytanie. Wszystko w ramach ustalonego budżetu więc zawsze będziesz miał kontrolę nad kosztami kampanii.

Kampanie Google AdWords™ agencja reklamowa Ruckon realizuje kompleksowo lub w formie konsultacji wspomagających zespół klienta.

 

sklep internetowy

Sklep internetowy - Kalisz, Konin, Turek, OstrówSklep internetowy to nowe możliwości i redukcja kosztów, jednak wdrożenie skutecznie działającego sklepu to nie tylko stworzenie interesującej graficznie strony www. To zagadnienie o wiele szersze, a najistotniejszą kwestią jest dopasowanie sklepu internetowego do uwarunkowań Twojego biznesu oraz potrzeb i oczekiwań klientów.

Specjaliści z agencji reklamowej Ruckon wiedzą, że skuteczna sprzedaż w internecie nie kończy się na prezentacji produktów.
To również dobrze dobrane środki promocji sklepu internetowego oraz sprawna obsługa klientów zainteresowanych Twoją ofertą. Agencja reklamowa Ruckon oferuje sklepy internetowe dzięki którym trafisz do nabywców i realnie zwiększysz swoje zyski.

 

mobilne strony www

Mobilne strony wwwUżytkownicy stron internetowych używają dziś nie tylko komputera, ale również telefonu czy tableta. Urządzenia różnią się parametrami co powoduje nieprawidłowe wyświetlanie i działanie strony.

W Polsce liczba mobilnych internautów nie jest jeszcze tak duża jak w zachodniej Europie czy USA, ale sytuacja zmieni się w ciągu 2-3 lat. Agencja reklamowa Ruckon pomoże Twojej firmie przygotować się na ten moment, wykorzystać szansę i wyprzedzić konkurencję.